
Вимикач на DIN-рейку на три положення e.is3.pro.2.125, 2р, 125А
953 ₴
- Готово к отправке
- Код: p008032
+380 (95) 426-42-59
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вимикач на DIN-рейку на три положення e.is3.pro.2.63, 2р, 63А призначений для перемикання електричних ланцюгів, перемикання фаз, реверсування двигунів, ручного перемикання на резерв тощо. Продукт використовується в мережах, захищених від струмів короткого замикання та перевантаження.
| Кількість полюсів | 2 |
| Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ | 4 |
| Категорія застосування | AC-22B |
| Діапазон робочих температур, °С | -5…+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 6 |
| Висота над рівнем моря, м | 2000 |
| Напруга ізоляції Ui, В | 500 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230 |
| Тип струму | AC |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 60 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN IEC 60947-3 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Положення перемикача | 1-0-2 |
| Номінальний струм In, А | 125 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 30 000 / 10 000 |
| Ном. короткочас. витрим. струм прот. 1с Iwc, A | 24 In |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Робоче положення | вертикальне, горизонтальне, з відхиленням не більше 5° |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | E.NEXT |
| Номинальный ток | 125 А |
| Степень защиты IP | 20 |
| Количество полюсов | 4 шт. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Размеры корпуса | |
| Длина | 84 мм |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основные атрибуты | |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Механическая износостойкость | 30000 циклів |
| Номинальное рабочее напряжение | 400 В |
Информация для заказа
- Цена: 953 ₴


