Переключатель на DIN-рейку на три положения e.is3.pro.2.40, 2р, 40А, 63А предназначен для коммутации электрических цепей, переключения фаз, реверсирования двигателей, ручного переключения на резерв и т. п. Продукт используется в сетях, защищенных от токов короткого замыкания и перегрузок.
Кількість полюсів2Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ4
Категорія застосуванняAC-22A
Діапазон робочих температур, °С-25…+40
Ступінь захисту, IPIP20
Зусилля затиску контактних затискачів, Нм1,5
Висота над рівнем моря, м2000
Напруга ізоляції Ui, В500
Номінальна робоча напруга Ue, ВAC 230/400
Тип струмуAC
Номінальна частота, Гц50
Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм²6 - багатожильний, 10 - монолітний
Відповідність стандартамДСТУ EN 60947-3
Спосіб утилізаціїпередача спеціалізованому підприємству
Положення перемикача1-0-2
Номінальний струм In, А40
Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше8 500 / 1 500Ном. короткочас. витрим. струм прот. 1с Iwc, A12 In
Монтажна DIN-рейку 35 мм
Робоче положеннявертикальне, горизонтальне, з відхиленням не більше 5°
Маса, г (не більше)200
Гарантія, міс12
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | E.NEXT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество контактов | 2 |
| Номинальный ток | 40 А |
| Форма контактов | Плоские |
| Степень защиты IP | 20 |
| Размеры корпуса | |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основные атрибуты | |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Количество полюсов | 2 шт. |
| Механическая износостойкость | 30000 циклів |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальное рабочее напряжение | 230 В |
- Цена: 442 ₴






